Kanál RSS
Novinky
08
13
Aktualizace systému euroCALC 4 - druhé pololetí 2021
Záznam vytvořil Jan Hercog dne 13. 08. 2021, 09:42

Přinášíme Vám novou letní aktualizaci softwaru euroCALC 4

Jedná se o největší update systému od vydání verze 4, který obsahuje zcela nové agendy: poptávky z limitek, využití zakázek jako oceňovacích podkladů, napojení na systém Asite, vytváření zakázek z IFC souboru a další. Dále jsme zapracovali desítky požadavků a přání, která jsme získali od uživatelů a zaměřili jsme se i na rychlost zpracování požadavků. Jsme si jisti, že s touto aktualizací systému euroCALC 4 budete spokojeni, a že Vám výrazně usnadní práci.

Přehled novinek včetně videí najdete na našich stránkách na tomto odkazu - ZDE

 


Celý článek »02
5
Aktualizace systému euroCALC 4 - první pololetí 2021
Záznam vytvořil Jan Hercog dne 05. 02. 2021, 20:34

Přinášíme Vám aktualizaci systému euroCALC 4, ve které je zpracováno mnoho vašich námětů z centra technické podpory!

Zapsat to co vás trápí se vyplatí!

 

Přehled novinek včetně videí najdete na našich stránkách na tomto odkazu - AKTUALITY 21-1


Celý článek »06
8
Callida se přestěhovala!
Záznam vytvořil Jan Hercog dne 08. 06. 2020, 17:09

 

 

Po 7 letech opouštíme naše dosavadní sídlo v pražských Nuslích a od 1. května nás nově najdete v ulici Soběslavská 32 v Praze 3-Vinohrady. Naše nové působiště se nachází v příjemné lokalitě pražských Vinohrad kousek od metra (stanice Želivského).

Dvoupatrová vila, kterou máme plně k dispozici, poskytuje dostatečný komfort jak pro obchodní jednání, meetingy, tak i pracovní schůzky s našimi partnery a uživateli. Samostatná školící místnost vybavená moderní technikou nabízí skvělé zázemí pro pořádání našich vzdělávacích kurzů. A klidná zahrada je to pravé místo pro méně formální setkávání nebo pro relaxaci v průběhu pracovního dne a načerpání nových sil či inspirace.

Navštivte nás a přijďte třeba jen na kus řeči. Sami se přesvědčíte, že naše nové sídlo dýchá příjemnou atmosférou, která se rychle přenese i na Vás.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Celý článek »