Kanál RSS
Novinky
06
8
Callida se přestěhovala!
Záznam vytvořil Jan Hercog dne 08. 06. 2020, 17:09

 

 

Po 7 letech opouštíme naše dosavadní sídlo v pražských Nuslích a od 1. května nás nově najdete v ulici Soběslavská 32 v Praze 3-Vinohrady. Naše nové působiště se nachází v příjemné lokalitě pražských Vinohrad kousek od metra (stanice Želivského).

Dvoupatrová vila, kterou máme plně k dispozici, poskytuje dostatečný komfort jak pro obchodní jednání, meetingy, tak i pracovní schůzky s našimi partnery a uživateli. Samostatná školící místnost vybavená moderní technikou nabízí skvělé zázemí pro pořádání našich vzdělávacích kurzů. A klidná zahrada je to pravé místo pro méně formální setkávání nebo pro relaxaci v průběhu pracovního dne a načerpání nových sil či inspirace.

Navštivte nás a přijďte třeba jen na kus řeči. Sami se přesvědčíte, že naše nové sídlo dýchá příjemnou atmosférou, která se rychle přenese i na Vás.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Celý článek »03
16
Důležité upozornění - režim podpory od 16.3. 2020
Záznam vytvořil Jan Hercog dne 16. 03. 2020, 08:55

Vzhledem k aktuální situaci v České republice a přijatým opatřením kvůli epidemii koronaviru jsme se rozhodli preventivně uzavřít sídlo firmy v Praze.

Naše uživatele a klienty však chceme ubezpečit, že i v tomto omezeném režimu jsme schopni vyřídit veškeré vaše požadavky pomocí emailu servis@callida.cz nebo prostřednictvím našeho portálu podpora.callida.cz.

Obchodní požadavky zasílejte na obchod@callida.cz, popř. telefonicky kontaktujte Tomáše Svobodu tel.: 775 333 060
nebo Pavla Hanuše tel.: 775 333 063. Toto provozní omezení platí do odvolání – sledujte náš web.

Věříme, že společně nastalou situaci zvládneme a přejeme všem pevné zdraví!

Děkujeme za pochopení.

Vaše Callida


Celý článek »10
1

Seznamte se s novinkami v programu na stránkách společnosti Callida.

 

Pravidelně pro Vás natáčíme videonovinky a ukázky funkcí a agend systému.


Celý článek »